! Změna termínu přednášky ve školce - na 5.3. (čt) od 18:00 !

02.02.2015 14:21

Vážení rodiče a přátelé,

jelikož byl původní termín blížící se přednášky v kolizi s jarními prázdninami v kraji a tedy s možností účasti spousty rodičů dětí školkových, dohodli jsme přesun termínu přednášky před jarní prázdniny. Zároveň s tím upřesňujeme další údaje:


Srdečně Vás zveme na přednáška s tématem Základní podmínky výchovy ve školkovém věku, se bude konat u nás ve školce na Božkově dne 5.3. ve čtvrtek od 18:00 do cca 20:00.
 

Přednášku povede nám i ve světě známý a zkušený lektor i mentor waldorfského předškolního vzdělávání, pan Dr. Wolfgang Sassmannshausen z Německa. S tímto pánem již dlouhodoběji spolupracujeme, zároveň vede i český seminář waldorfské pedagogiky předškolního věku, kterého se také účastníme. Má již více jak třicetileté zkušenosti v oblasti předškolní a školní pedagogiky, je i zakladatelem několika waldorfských školek a škol v Německu. Vede semináře nejenom v ČR, ale také na Slovensku, Ukrajině, v Koreji a dalších zemích.

 

Upřímně a vřele doporučujeme účast na přednášce - tato nabídka je jedinečná a i téma přednášky jsme zvolili tak, aby bylo co nejvíce přínosné pro Vás, rodiče dětí v naší školce a obecně pro rodiče dětí (nejen) předškolního věku.

 

Vstupné je stanoveno na 150,- Kč. Plánovaná délka přednášky i s prostorem na diskusi je cca 2h.

Vzhledem k pokročilejší hodině není nabídnuto hlídání dětí po dobu přednášky.

 

Adresa místa konání - školky:


Božkovské náměstí 576/2A
326 00 Plzeň - Božkov

 

Příjezd/ příchod: ..od konečné trolejbusu 12 se vydejte přes most. Za mostem pak odbočte na silnici doleva a vstupte (vjeďte) do areálu žluté firmy - skrze něj se jede na školkovní parkoviště. Případně, když nevejdete do areálu firmy, tak na cestě po cca 30m projděte červenou drátěnou branou po levé straně. Tudy také dojdete ke školce.


Budeme se těšit na společné setkání!
Vaši školkovští

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode