Týden od 10.6. - divadlo, výlet

06.06.2013 09:59

Vážení rodiče,

v tomto týdnu (který je již věnován svatojánské době) nás čekají především dvě akce:1. V pondělí se s dětmi vydáme opět do divadla Alfa.

Čeká na nás představení s názvem "Svět podle křečka" (http://www.divadloalfa.cz/repertoar.php?id=162) . Pohádka začíná v 9.00. Ze školky budeme odcházet v 8.00. Podle programu Alfy bude představení trvat nejdéle hodinu a kousek, budeme tedy mít dost času se po představení nasvačit (svačinu zajišťuje školka - prosím, nedávejte s sebou dětem mlsnotky) a vydat se do školky pěšky podél řeky (bude-li nám přát počasí)


2. V tomto týdnu bychom se s dětmi chtěli opět vydat na výpravu k Úslavě.

Samozřejmě jen v tom případě, že to bude bezpečná cesta :-) (předem si ji celou projdeme a vše zodpovědně uvážíme). Vzhledem k tomu, že školka teď začíná žít svatojánským tématem, ke kterému patří bylinky a jejich kouzla, měla by naše procházka a pobyt u vody bylinkově vonět - budeme tedy vše očuchávat, ve vhodných případech ochutnávat a hlavně sbírat.  Vycházku bychom rádi realizovali v pátek 14.6. (ještě budeme ale pozorně sledovat předpověď počasí). Ze školky chceme odcházet už v 8.00, návrat plánujeme na oběd. Je ovšem možné, že nám počasí bude přát natolik, že se opět domluvíme s tetou Evou a strejdou Pavlem, aby nám oběd sbalili na cestu. Pak by návrat byl posunut cca na 13.00 - 13.30.


Určitě vám dáme včas vědět.

S přáním příjemných, slunných a vonných dnů, vaši školkovští

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode