Školkovské fotky

26.08.2013 15:37

Vážení rodiče,

dnes se zadařilo nahrát poslední nám dostupné fotky ze školkových akcí a slavností roku 2012 a 2013 na internet, kde si je můžete volně prohlížet a stahovat i vy.

Protože kapacita našich web stránek je velmi omezená, jsou takřka veškeré dostupné školkové fotky umístěny na adrese http://skolkabozkov.rajce.idnes.cz/ (aneb "na rajčeti"). Pro ochranu našeho soukromí je většina alb zaheslovaná. Přístupové údaje jste dostali mailem - pokud ne, tak prosím napište na školkový mail a my vám je pošleme.

Fotky lze také v pravém horním rohu "rozkliknout" - tedy zvětšit (a popřípadě uložit na váš počítač). Po přihlášení (nutna registrace) můžete jak alba, tak jednotlivé fotky i komentovat. Veškeré fotky jsou uloženy i ve školce na počítači - pokud by někdo měl zájem o jejich hromadné přehrání "na doma", přineste si třeba externí disk, flashku a my vám je přehrajeme (v tomto ohledu se obraťte nejlépe na mne - Tima).

V tomto fototématu na vás máme Velké přání - protože ne vždy se nám zadaří v průběhu slavností, výletů, činností vše vyfotit vlastními foťáky či telefony, nemáme k některým akcím dostatečnou fotodokumentaci (např. masopust - ten ani nemá album, svatojánská). Pokud tedy máte vlastní fotky (a to máte, já vás vidím ;-)) a ochotu, přineste nám je prosím do školky (třeba na flash disku), stáhneme a uveřejníme je - bude to obohacením pro nás všechny.

Na stránkách jsou i fotky z roku 2011 a tak polovina roku 2012 - nějakou technickou záhadou jsme o kus roku 2012 (druhá polovina) přišli. Pokud tedy máte fotky i z akcí toho roku, tak sem s nimi, ať je tam nahrajeme také.

Tyto fotky slouží nejen k dokumentaci akcí, potěše oka a příbuzenstva, nýbrž výhledově i k vytváření fotoalb jednotlivým dětem, které od nás odchází - tedy o další důvod více ke sdílení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy (i technické), přípomínky, pochvaly či komentáře, můžete je v klidu duše směřovat na mne - styčného IT důstojnika školky - Tima (platí i pro oblast našich stránek).

Děkujeme za spolupráci a přejeme vám příjemné prohlížení!

S přátelským pozdravem - za školkovský tým,

Timo Daneš

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode