FOCENÍ VE ŠKOLCE 2 (upraveno)

13.06.2014 16:51

Vážení rodiče,

minulý pátek (6.6.) s námi celé dopoledne strávila jedna z našich maminek - paní Jablonková. Je to úžasná fotografka a na to, co z pátečního dopoledne vzniklo, se můžete podívat na skolkabozkov.rajce.net (jméno: skolka, heslo: bozkov). Je to krásný dárek pro vás, nás, děti i školku.

Fotografie je možno si stáhnout z rajčete. Pokud je chcete v plném rozlišení, stačí, když si do školky přinesete USB Flash disk (Timo zařídí přesun :-)). Paní Jablonková samozřejmě fotky umí různě upravit. Můžete je mít černobílé, hnědobílé, ... (v souboru na rajčeti si můžete vše prohlédnout a udělat si představu). Pokud si vyberete některou z fotek a budete ji chtít upravit, kontaktujte přímo paní Jablonkovou. Podmínky upravení je třeba domluvit s ní.
marta@jablonka.eu

Předpokládám, že mnozí z Vás si postesknou, že zrovna jejich děťátko ve školce nebylo a tudíž nemáte tak krásnou fotku na památku. Netruchlete, Aničky maminka přijde do školky ještě jednou - v úterý 17.6. dopoledne. Samozřejmě můžou přijít i děti z půlených docházek, které by za jiných okolností ve školce v úterý nebyly. Určitě využijte této možnosti. U fotografování jsem byla a moc to mne i děti s paní Jablonkovou bavilo.

Paní Jablonkové touto cestou ještě jednou moc děkuji za příjemné dopoledne, nádherné fotografie, .... za vše.

Přeji krásný víkend.
Za školku Vlaďka Zie.

 

!ÚPRAVA - na rajčeti jsou již všechny fotky!

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode