Dění v květnu a brzké době

15.05.2012 19:34

Květen je v plném proudu, slavnost maminek již máme za sebou a opět se velmi zdařila. Dítka předvedla povedená a vtipná představení, vytvořili jsme si chutné koláče, libé čelenky a odpoledne uzavřela velmi zajímavá a užitečná zahradní dílnička (workshop) s výrobou květináčů z odpadních materiálů (pod vedením Aleny Lehmannové - www.prirodni-zahrady.cz)..

Nu a co nás čeká v nejbližší době?

    - tento pátek (18.) jdeme na představení do divadla (Cesta kolem světa)... Koná se opět v Polanově síni (městská knihovna vedle vědárny). Příspěvky vybíráme ve třídách.

    - příští týden (21-25.) se koná naše týdenní Cesta do Ráje. Většina nás se bude toulat v Ráji, zatímco zbytek posečká v jedné třídě ve školce.

    - koncem měsíce (30.) budeme slavit Den našich dětiček (Den dětí)

    - začátkem července (2-3.) se u nás bude konat víkendový seminár Čtyř základních temperamentů a kvalit duše (pracovní název - bude upřesněn), s obohacením z oblasti eurythmie a žonglování, pod vedením zkušených lektorek z Německa Reguly Schmid a Johanny Roth. Tomuto semináři se jistě budeme ještě více věnovat v aktualitách, agitaci, plakátku.

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode