Den dětí - Po+Út / budoucí Slavnost předškoláků

02.06.2013 21:53

Milí školkovští dospěláci,

tento týden v úterý s dětmi slavíme den dětí.
 
V pondělí od nás dostanou od nás malý dárek - návštěvu paní Tomášové a pejska z Pomocných tlapek. Den dětí má připomínat práva a potřeby dětí, tak si myslím, že popovídání o dětech se specifickými potřebami a zažití canisterapie (pejskoterapie) nám školkovskou oslavu pěkně doplní :)
Návštěva přijede tak na 10 hodinu, a pobude v každé třídě cca 1/2 hodinky. Já sama jsem moc zvědavá, jak bude probíhat a ohromně se těším.
 
V úterý - Den dětí  si užíváme  již od samého rána a pokud nebude pršet a zima, budeme na zahradě celý den. Samozřejmě můžete pobýt s námi, ale program a pohoštění  je připravován jen pro  děti.
 
Z úterka na středu Vás zveme k přespání v našem stanu na zahradě. Bude fajn a určitě se Vám bude líbit, když se svým děťátkem přespíte společně.  Večeře bude na ohni (polévka), pak plánujeme topinky s česnekem, těstovinový salát a k pití, .... co si kdo přinese. Po večeři budeme zpívat při kytarce, povídat a plánovat další společné akce.

Na samotné spaní si přineste karimatku a spacák. Dejte nám, prosím, na třídách vědět, že jdete, ať je na polévku připraveno dost surovin.                                                                   
 
P.S.: Rodiče  předškoláčků, kteří se chystají nastoupit do školy, prosím o zamyšlení nad vhodným termínem slavnosti, při které se s budoucími školáky rozloučíme. Termín slavnosti by měl být (v ideálním případě) až po Sv. Jánu, tedy v týdnu od 24.6. . Napište, prosím, který den se vám hodí. Díky.
 
Ať se vám dobře daří! Vaše školkovské osazenstvo
 

© 2010-2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode